584 Short Sleeve Sporty Crop Top – Maroon

1,590 ден

На залиха

 • Оригинален спортски дизајн
 • Slim fit крој
 • Мек материјал кој дише
 • Својства на брзо сушење
 • Функционален материјал што ја отстранува потта
 • Флексибилен и отпорен на триење
 • Материјал: 80% полиамид, 20% еластин
Категории: ,

Спортски кроп топ за жени кои ја сакаат слободата, но кога се во прашање нивните цели, тие се дисциплинирани и не знаат компромиси! Лабавиот кроп топ ќе го истакне тесниот струк, додека кратките ракави ќе го привлечат вниманието на вашите прекрасни раменици. Чувствувајте се како суперхерој! За нас, вие веќе сте.

Сите сме различни. Страста за фитнес е таа што не обединува.

Овој спортски кроп топ со кратки ракави е оригинално парче кое ќе ве освои со својот флексибилен материјал, минималистички дизајн и функционални својства. Crop top-от е направен од високофункционален POWER материјал кој го обожаваме поради неговите својства за отстранување на потта и брзо сушење. Ткаенината ќе се прилагоди на вашето тело и ќе стане вашиот нов најдобар спаринг партнер. Софистицираните шевови, земјените бои и издржливиот материјал го прават навистина модерно и функционално парче што ќе ви помогне да го засилите вашиот херој и да останете фокусирани на вашите цели!

Грижете се за облеката и за нашата планета:

 • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Величина

S, M

Main Menu

584 Short Sleeve Sporty Crop Top - Maroon