Azgard Steel Shaker-750ml

590 ден790 ден

  • изработен од нерѓосувачки челик
  • капацитет 750 ml
  • лесен и издржлив
  • не задржува непријатни мириси
  • погоден само за ладни пијалоци
Clear
SKU: N/A Катеорија:

Едноставно истурете ја потребната количина на додатоци во исхраната, протеински прав, креатин во прав или пред тренинг. Потоа додадете вода, млеко или овошен сок, добро затворете и мешајте додека прашокот не се раствори.

Благодарение на ситото, прашокот брзо се раствора, а по неколку секунди можете да уживате во омилениот пијалок. Погоден за чување пијалоци помеѓу -20 и 90 °C.

По употреба, само исплакнете со топла вода и оставете да се исуши. Не чистете во машина за миење садови!

Дополнителни информации

Боја

Сребрено, Златно, Црн, Син

Main Menu

Azgard Steel Shaker-750ml

590 ден790 ден

Додади во кошничка