Amix Water Bottle, 2.2l

390 ден

На залиха

Категории: ,

» 2,2 литри е дневниот препорачан внес на вода
» Има капаче од не’рѓосувачки челик и доаѓа со цврста најлонска лента за носење
» Неговото уникатно дизајнирано капаче за довод на воздух овозможува помалку излевања
» Направено од Eastar™ смола
» Без БПА
» Совршено е за теретани, планинарење, па дури е погодно и за канцеларија
» За чистење: рачно миење со детергент или капаче полно со бел оцет, сода бикарбона или сјај за садови и вода од чешма. Машините за миење садови со топлина поголема од 120 степени може да го искриват шишето, но капачето може безбедно да се исчисти во машината за миење садови

Main Menu

Amix Water Bottle, 2.2l