BCAA Energy Drink 330ml – Tropical Mango

90 ден

Нема на залиха

Катеорија:

Тој е идеален додаток пред или за време на вежбање, но и одличен начин да ја задоволите жедта во топлите летни денови.

И покрај тоа што е без шеќер, пијалокот нуди овошен сладок вкус кој ќе ве изненади!

Уникатен состав на активни состојки

  • 5000 mg BCAA
  • витамини Б3, Б5, Б6, Б12
  • 100 мг кофеин
  • 1000 mg таурин
  • 500 mg глукуронолактон

Main Menu

BCAA Energy Drink 330ml - Tropical Mango

90 ден