CellUp® Energy Drink – 500 ml

120 ден

Clear
SKU: N/A Категории: ,

Amix™ CellUp® ENERGY Drink е додаток на храна со засладувачи и арома. Тоа е енергетски пијалок пред тренинг со одличен вкус, збогатен со витамини од групата Б (Б2, Б5, Б6) кои помагаат во намалување на заморот. Дополнително, содржи цитрулин, кофеин, таурин, бета-аланин и други важни состојки. Има висока содржина на кофеин (40 mg на 100 ml / 200 mg на 500 ml).

 

 

Дополнителни информации

Вкус

Pepino Melon, Cherry Berry

Main Menu