Gold Standard BCAA 28servings Train + Sustain Peach

1,550 ден2,290 ден (-32%)

Нема на залиха

  • 5 g BCAA во однос 2: 1: 1
  • Витамин Ц и цинк
  • Магнезиум за поддршка на мускулите
  • Магнезиум и витамин Ц за  намалување на заморот
  • Уникатна формула која содржи Родиола роза и цинк
  • Лесен, освежителен и лесен за пиење

Опис

Додаток во исхраната  подготвен за мешање во прав со аминокиселини,витамин Ц, цинк, магнезиум  и засладувачи.

Main Menu

Gold Standard BCAA 28servings Train + Sustain Peach

1,550 ден2,290 ден (-32%)