POWER SYSTEM KNEE WRAPS - NoLimit.mk

POWER SYSTEM KNEE WRAPS

990 ден

На залиха

  • Направени од памук
  • Должината на бандажерите овозможува правилно зацврстување на коленото и зголемена стабилност
  • Велкро лепенка за лесно подесување

Цврсти и издржливи бандажери за колено

  • Направени од памук
  • Должината на бандажерите овозможува правилно зацврстување на коленото и зголемена стабилност
  • Велкро лепенка за лесно подесување

Additional information

Големина

M, L, XL, XXL

Main Menu