Shaker Compact – Black/Army Green

390 ден

На залиха

Катеорија:

Боја: Црна/Армиско зелена
Материјал: 100% пластика
Без хемикалии и БПА
Капацитет: 400+100ML

Main Menu

Shaker Compact - Black/Army Green