Water Jug 2.2L – Black

790 ден

Нема на залиха

Сите знаеме дека е важно да останеме хидрирани за време на вежбањето. Ова шише за вода содржи неверојатни 2,2 литри.  Можете лесно да го носите со себе благодарение на рачката и лентата на вратот. Ова шише е со навртувачки врв и преклоп. Ова значи дека не треба да го одвртувате целото капаче секогаш кога сакате да пиете, но останува лесно да го наполните. Се истакнува со големото класично лого на Gorilla Wear. Отпорен на кршење, отпорен на протекување, безбеден за во машина за миење садови и нетоксичен (без BPA и без DEHP). Забележете дека не е погоден за топли течности.

Main Menu

Water Jug 2.2L - Black

790 ден