174 Tank Top “Your potential is endless.” – White

1,790 ден

На залиха

 • малку продолжена должина
 • рез на грбот
 • slim fit дизајн
 • оригинална мотивациска етикета
 • многу пријатен на допир
 • контрастни икони NEBBIA ленти од двете страни
 • 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТАН
Категории: ,

Го искористивме најдоброто од безвременскиот класик, се консултиравме со нашите спортисти и додадовме иконски риги на секоја страна кои визуелно ќе ги усовршат линиите на вашата атлетска фигура! И бонус? Мотивациска порака од сите нас – од спортистите и целиот тим на NEBBIA: ВАШИОТ ПОТЕНЦИЈАЛ Е БЕСКРАЈЕН! И ние сме уверени во ова бидејќи правиме се што можеме за да ве поддржиме на вашето патување кон успехот! Верувајте во себе, бидете упорни и потпирајте се на вашиот тенк NEBBIA. Нема да ве изневери.

Покрај одличниот материјал, ќе бидете возбудени кога ќе дознаете дека оваа маичка совршено ја истакнува вашата атлетска фигура – slim fit, продолжена должина и рез на грбот, што прекрасно ги нагласува мускулите и му дозволува на вашиот трапез да се истакне. Тоа е едноставно парче кое не само што го надополнува вашиот фитнес плакар, туку и гарантира удобност и максимален фокус за време на секој тренинг.

Грижете се за облеката и за нашата планета:

 • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Величина

L, XL, XXL

Main Menu

174 Tank Top “Your potential is endless.” - White