Bellevue Beanie

490 ден

  • Надворешен материјал: 100% акрилна волна
  • Внатрешен материјал: 100% полиестер
Clear

Оваа капа на Gorilla Wear има мало лого на Gorilla Wear на предната страна. Капата Белви можете да ја носите за повремена употреба или да ја комбинирате со други артикли од Gorilla Wear!

Надворешен материјал: 100% акрилна волна
Внатрешен материјал: 100% полиестер

Дополнителни информации

Боја

Розева, Сива

Main Menu