Booty Band – Set of 3

2,190 ден

На залиха

  • Booty band set – сет од 3 ластици за вежбање
  • 3 различни нивоа на отпор

Booty band set – сет од 3 ластици за вежбање
3 различни нивоа на отпор

BOOTY BAND – ластици за затегнување на задникот и бутовите! Погодни за ефикасно тренирање на мускулите на бутовите,задникот и рацете.За загревање и активирање на мускулите на целото тело. Гумирана внатрешност која спречува лизгање на ластикот. Ластикот ќе помогне во зајакнувањето на колковите и ќе им помогне на колената за време на чучњеви и мртви кревања. Текстилниот материјал со гума гарантира дека овие ластици нема да се повлечат и штипнат како класична гума од латекс.

Состав: 60% полиестер, 40% гума

Main Menu

Booty Band - Set of 3