Steel Push Up Stand – Black

1,090 ден

Нема на залиха

Steel Push Up Stand е изработен од ултра силен хромиран челик. Ви овозможуваат да одржувате прави зглобови со помалку стрес или оптоварување на зглобовите , што значи дека можете да правите повеќе позиции на рацете и да немате болки во зглобот – за да можете да правите повеќе и подобри склекови.

Лесни за користење – Пренослива, лесна фитнес опрема која е совршена за склекови дома, теретана, канцеларија или патување. Ставете ги во чантата и сè е подготвено.

Удобни –  рачни влошки со пена , стабилни и не се лизгаат.

Совршени за изведување на падови, склекови, истегнување и многу други вежби за сила со телесна тежина. Со користење на шипки за склекови, вежбањето на горниот дел од телото може ефикасно да се тренира. Држењето на држачите за склекови под различни агли може да ви помогне да вежбате за горниот дел од телото, што ве тера да ги тренирате мускулите лесно и ефикасно.

максимално оптоварување: 120 kg

Main Menu

Steel Push Up Stand - Black

1,090 ден