POWER SYSTEM Fitness gloves FIT GIRL EVO

830 ден

На залиха

FIT GIRL EVO gloves овозможуваат удобност и сигурност на рацете за време на тренинг.

Катеорија:

POWER SYSTEM Fitness gloves FIT GIRL EVO

– Фитнес ракавици дизајнирани специјално за жени

– FIT GIRL EVO gloves овозможуваат удобност и сигурност на рацете за време на тренинг. Горниот дел е направен од висококвалитетен флексибилен материјал, дланката е направена со меко Амара полнење и обложена со Велветкс платно, меѓу прстите има ликра за лесно движење. Совршено создадени да ја штитат дланката без да ја потат.

Дополнителни информации

Големина

S, M

Боја

Розеви, Тиркизни, Лилјакови

Main Menu

POWER SYSTEM Fitness gloves FIT GIRL EVO