Booty band – Light

850 ден

На залиха

  • ластик за затегнување на задникот и бутовите
Катеорија:

BOOTY BAND – ластик за затегнување на задникот и бутовите! Погоден за ефикасно тренирање на мускулите на бутовите,задникот и рацете.За загревање и активирање на мускулите на целото тело. Гумирана внатрешност која спречува лизгање на ластикот. Ластикот ќе помогне во зајакнувањето на колковите и ќе им помогне на колената за време на чучњеви и мртви кревања. Текстилниот материјал со гума гарантира дека овој ластик нема да ве повлече и штипне како класична гума од латекс.

Боја: Црна
Големина: 94цм.(обем)
Состав: 60% полиестер, 40% гума

Main Menu

Booty band - Light