Kaycee Tights – Burgundy

1,890 ден

  • Проѕирни детали
  • Висок струк
  • Суптилно брендирање
  • Лесен и силен материјал
Clear

Работете на вашето тело, тоа е вашиот најдобар адут! Kaycee хеланките ве поддржуваат во остварувањето на вашите цели. Се мислеше на сè: тенка полупроѕирна ткаенина на потколениците, прилагодлив висок струк, убави детали, суптилно лого на грбот и на ногата и дизајн кој ги комплиментира сите делови на вашето тело. Покажете им на луѓето за што сте работеле толку напорно!

За Gorilla Wear

Уште од осумдесетите години од минатиот век Gorilla Wear е легендарен Американски фитнес и бодибилдинг бренд ширум светот. Секој стил на облека е дизајниран за потребата и барањата на атлетите насекаде низ светот. Уникатни, секогаш точни во големина, издржливи, ке ви го дадат уникатниот и автентичен изглед кој го заслужувате.

Боја: Темно розева
Состав: 85% полиестер,15% еластин

 

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu