KFD PREMIUM CITRULLINE – 400 G – сo вкус на кола лимета

890 ден1,090 ден (-18%)

Нема на залиха

  • Оригинален рецепт за вкус
  • Суровини со највисок квалитет

KFD Citrulline. Додаток во исхраната. Содржи засладувач. Состав: Л-цитрулин малат, арома за маскирање, арома: лимета, засладувач: сукралоза.

Предупредување: Не ја надминувајте препорачаната дневна доза. Не го користете производот доколку сте алергични на некоја од состојките. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна, урамнотежена исхрана. Производот не е наменет за бремени жени, доилки и лица кои имаат болести на црниот дроб или бубрезите.

Начин на складирање: Чувајте во затворено пакување, во сува и проветрена просторија, на собна температура. Чувајте надвор од дофат на деца.

 

Main Menu

KFD PREMIUM CITRULLINE - 400 G - сo вкус на кола лимета

890 ден1,090 ден (-18%)