ON Gold Standard Pre Workout 330gr

1,550 ден2,090 ден (-26%)

На залиха

  • За енергија и перформанси на фокус на енергија
  • 175 мг кофеин од природни извори по порција
  • 3,4 g креатин монохидрат по порција
  • Сега со 250 мг перфеелон® по порција
Категории: ,

Опис

Додаток во исхраната со аминокиселини со овошен вкус подготвен за мешање во прав со кофеин, витамини и засладувачи.

  • 175 мг кофеин од природни извори за да помогнете во зголемување на будноста и фокусот пред тренинг
  • 3 g креатин за моќност и перформанси
  • Витамини Б 1, Б 3, Б 5, Б 6 и Б 12 кои сите придонесуваат за нормален метаболизам кој дава енергија
  • Сега со 250 мг перфеелон® по порција
  • Витамини Б6 и Б12 за поддршка на нормалниот метаболизам што дава енергија

 

 

Main Menu

ON Gold Standard Pre Workout 330gr

1,550 ден2,090 ден (-26%)

Додади во кошничка