Power System Wrist Wraps

490 ден

На залиха

Power System бодибилдинг стегачи

Модел Wrist Wraps

Тешка еластична ткаенина наменета за зацврстување на зглобовите.

Велкро систем за лепење.

Производ наменет за хардкор вежбачи.

 

 

Main Menu

Power System Wrist Wraps