POWER SYSTEM BOXING WRAPS - NoLimit.mk

POWER SYSTEM BOXING WRAPS

290 ден

Нема на залиха

Бандажери со должина од 4 метри направени од 100% најлон. Користете ги под ракавиците, за подобра цврстина на зглобот и помалку потење.

Main Menu

POWER SYSTEM BOXING WRAPS

290 ден