Fitness Gloves No Compromise – White-Grey

750 ден

На залиха

  • Ракавици одредени за тешки тренинзи и интензивни вежби
  • Бекхенд изработен од врвна квалитета издржлива кожа
  • Перфорирани прсти со еластични влошки за динамична контрола на воздухот
  • Двослојна кожа на дланките со Ergo Palm System
  • Силна и долга памучна лента која го стабилизира зглобот со прилагодлив, но нежен притисок

Main Menu

Fitness Gloves No Compromise - White-Grey