Heavy Duty Powerlifting Belt – Grey

2,190 ден

На залиха

  • изработен од многу квалитетна и цврста кожа и површина со велур што не се лизга
  • шевови со двојна линија за издржливост
  • тешка двојна тока за силно затегнување
  • големини: M, L, XL, XXL

Main Menu

Heavy Duty Powerlifting Belt - Grey