Fitness Yoga Mat – Blue

1,090 ден

Нема на залиха

  • Нелизгачка подлога за вежби

Голема, дебела, удобна подлога за вежби. Екстремно издржлива,нелизгачка подлога која истовремено е многу лесна за носење и одржување, а исто така е нетоксична и еколошка.Овие издржливи, а сепак лесни душеци за јога се многу дебели за дополнително амортизирање на вашите зглобови за време на секоја рутина за јога или фитнес.

ПЕНА со висока густина: Подлогата со висока густина ќе ги заштити колената, лактите и стапалата од тврди подови, додека го штити подот под вас.

Боја: Сина
Состав:100% ПВЦ

Main Menu

Fitness Yoga Mat - Blue

1,090 ден