Triceps Bar Adapter For Cable Machines – Silver

1,590 ден

На залиха

  • Совршената димензија обезбедува удобност за време на тренингот, одлично се вклопува во дланката.
    Дизајниран за сите кабелски системи.
  • Поддржува до 400 кг.
  • Текстурирани рачки за виткање за да се обезбеди силно, цврсто држење и хромирана завршница за да се спречи корозија и ‘рѓа.
  • Цврст хромиран челик кој се врти директно, ротирачка шарка, шипката овозможува неограничено движење за домашни спортски сали, теретани и клубови за тренинг.Идеална за triceps press-downs, straight bar curls, upright rows, seated rows, plus more.

Main Menu

Triceps Bar Adapter For Cable Machines - Silver