San Diego Shorts – Black

1,490 ден

Clear
SKU: N/A Катеорија:

Шорцевите Сан Диего ќе ви овозможат да тренирате со леснотија и самодоверба. Овие ткаени шорцеви имаат редовно вклопување со шиење од 6 инчи. Тие се лесни, имаат прилагодливи врвки за влечење во внатрешноста на појасот и се опремени со џебови со скриени патенти. Рефлектирачките логоа на Gorilla Wear ви овозможуваат да се истакнете во мракот. Минималистичкиот дизајн значи дека можете целосно да се концентрирате на вежбањето.

Материјал: 92% полиестер, 8% еластин

Дополнителни информации

Големина

XL, XXL

Main Menu