Animal Cuts Powder 42 servings

3,490 ден4,200 ден (-17%)

На залиха

  • Сè-во-едно Моќен термогенски агенс за согорување на масти.
  • Врз основа на две различни форми на Л-карнитин.
  • Својства за зајакнување на метаболизмот.
  • Растворлив во вашиот омилен пијалок и лесно сварлив.
  • Може да се користи подеднакво од жени и мажи како нивен додаток за управување со тежината.
  • Добро за активните спортисти и за спортистите на ниво на натпреварувач.
Катеорија:

 

Animal Cuts Powder е следното ниво кога станува збор за термогени согорувачи на масти. Додека повеќето апчиња и прашоци се само наполнети со стимуланси за да ве натераат да го „почувствувате“ производот и да „мислите“ дека делува, Cuts Powder е поддржан од вистинско истражување за состојки кои всушност помагаат во согорувањето на маснотиите. Производот се базира на нашата мешавина на карнитин, која се состои од ацетил Л-карнитин и Л-карнитин титрат, две форми на карнитин кои имаат докажано искуство во намалувањето на масните клетки.

Cuts Powder може да се користи подеднакво од жените и мажите како ваш главен додаток за управување со тежината, што го прави дел од вашиот дневен режим кој треба да вклучува правилна исхрана, добри навики за подготовка на оброци и секојдневно вежбање. Исто како и неговиот брат производ, Cuts Powder користи и билки како Екстракт од листови од зелен чај и повеќе за да го поттикне вашиот метаболизам, како и комплекс за испуштање вода за да ја исфрли вишокот вода во телото.

Ние користиме два типа на тирозин (амино киселина поврзана со подобрен фокус) за да се осигураме дека ќе останете ангажирани и фокусирани за време на кардио и вежбањето. Последно, но секако не и најмалку важно, холин битартратот беше вклучен за да го подобри задржувањето на карнитинот и да го направи производот поефективен во целина. Ако се занимавате со согорување на телесните масти, слабеење и губење дополнителна тежина, Animal Cuts Powder е за вас.

Main Menu

Animal Cuts Powder 42 servings

3,490 ден4,200 ден (-17%)

Додади во кошничка