Benton Track Shorts – Black

1,390 ден

  • Regular fit
  • Растегливи ткаенини
  • Предни џебови со патент
  • Отпечатено лого
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Шорцевите Benton се совршени и за вежбање и за слободни денови, така што ќе изгледате добро во теретана и надвор од неа. Овие шорцеви се направени од еластични ткаенини и имаат regular fit. Имаат два предни џебови со патент и заден џеб. Завршено со бели ленти на страните и препознатливо лого на Gorilla Wear .

Материјал: 85% полиестер, 15% спандекс.

Дополнителни информации

Големина

L, XL, XXL, М

Main Menu