Golden Protein Bar 65g – Двојно чоколадо

130 ден

Нема на залиха

  • високо квалитетен протеин
  • 2 вкусови

Моќната исхрана никогаш не била волку вкусна. Ексклузивните вкусови се преполни со врвни состојки за да се чувствувате сити, енергични и задоволни. Изворите на протеин се богати со хранливи состојки помагаат во обновување и обновување на чиста мускулна маса после интензивен тренинг.Гурмански вкус а истовремено со ниско ниво на калории, јаглехидрати и шеќерот. Надминете ги вашите очекувања со помош на Golden Protein Bar.

Нутритивни вредности во 65гр.
Енергетска вредност-1216 kJ 290kcal
Масти-12.6гр
Заситени масти- 6.6гр
Јаглехидрати-25.9
Шеќери-18.5гр
Полиоли-5.6гр
Влакна 0.8гр
Протеин 21гр
Сол 0,1гр

Main Menu

Golden Protein Bar 65g - Двојно чоколадо

130 ден