Samurai Creamy Peanut Butter | 450 gr рок 13.12.2023

140 ден200 ден (-30%)

На залиха

Кремаст путер од кикиритки

Состав: печени кикиритки 100 %.

Без додаток на конзерванси и адитиви.

Кремаст путер од кикиритки

Состав: печени кикиритки 100 %.

Без додаток на конзерванси и адитиви.

Main Menu

Samurai Creamy Peanut Butter | 450 gr рок 13.12.2023

140 ден200 ден (-30%)

Додади во кошничка