Savannah Mesh Tights – Black Camo

2,090 ден

Нема на залиха

  • Боја: Црна
  • Состав: 75% полиестер, 25% спандекс

Материјалот на овие Savannah хеланки е мек,не поти и овозможува да чувствувате пријатно во топли и ладни услови. Хеланките се одликуваат со висококвалитетен модерен дел од мрежа за подобрување на мобилноста. Време е да им покажете на луѓето дека сте член на семејството Gorilla Wear.

Боја: Црна
Состав: 75% полиестер, 25% спандекс

Main Menu

Savannah Mesh Tights - Black Camo

2,090 ден