Vici Pants – Light Blue

2,090 ден

  • Лесни и флексибилни
  • Супер нежна внатрешна ткаенина
  • Технологија за брзо сушење и отстранување на потта
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Тренингот никогаш не се чувствувал толку ослободувачки со панталоните Vici. Овие панталони ве тераат да тренирате и да се движите без напор. Поради совршената мешавина на ткаенини, Vici Pants ве тера да ги изведувате вашите тренинзи до максималниот опсег на движење без да почувствувате иритација. Може да се направат дури и со најдлабоките чучњеви без никаков проблем. Како и да е, ве држи покриени и топли за време и помеѓу тренинзите.

Материјал : 72% полиестер, 28 % спандекс.

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu