173 NO EXCUSES Tank Top With a Hoodie – Black

1,790 ден

На залиха

  • иконски дизајн
  • малку продолжена должина
  • рез на грбот што ги истакнува мускулите
  • качулка обложена со логото на NEBBIA
  • задната страна исечена на „V“
  • 100% ПАМУК
Категории: ,

Долгоочекуваното враќање на безвременската класика на NEBBIA!

Овој иконски топ за прв пат беше создаден пред повеќе од 10 години. Оттогаш, тој стана најпопуларниот дел од многу од водечките светски фитнес и бодибилдинг икони. Нивните претходници како Шон Роден, Роели Винклаар, Декстер Џексон, Андре Фергусон, Ахмад Ашканани и други, сите станаа шампиони. Тие завршија стотици часови тренинг носејќи го овој тенк топ и нè водеа во текот на неговиот нов развој.

Благодарение на нашето единство, маичката се врати, дизајнирана за вашите неограничени перформанси и максимална поддршка за време на секој тренинг. Маичката се трансформираше на нашите спортисти за да одговара на нивните потреби и со нивна помош го доведовме до апсолутно совршенство. Дури и поместувањето на резот за милиметар имаше своја цел – благодарение на овој детаљ ќе изгледате подобро од порано, а вашиот затегнат грб и широките раменици ќе се истакнат. Можете да се потпрете на тоа 100% за време на секој тренинг!

Грижете се за облеката и за нашата планета:

  • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
  • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
  • Не користете омекнувач
  • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Величина

L, XL, XXL

Main Menu

173 NO EXCUSES Tank Top With a Hoodie - Black