178 Boys Shorts – Black

3,190 ден

На залиха

  • два странични џебови
  • 5x оригинални етикети NEBBIA
  • недовршен дизајн
  • сошиена гума во половината
  • мек материјал пријатен на допир
  • 88% ПАМУК 12% ПОЛИЕСТЕР
Категории: ,

Што ви е потребно за да го завршите тренингот без компромиси, непречено и мотивирано? Облека на која можете да сметате! Обложувајте се на овие атлетски шорцеви кои се совршени за секоја физичка активност! А ако одлучите да имате слободен ден, можете лесно да ги носите во град бидејќи едноставно изгледаат прекрасно!

Мек и удобен материјал, практични странични џебови, гума во пределот на половината и врвки за врзување. Уникатниот дизајн има „незавршен“ изглед, кој создава стил со модерен изглед! Пет етикети NEBBIA го симболизираат нашето патување, како и вашето патување. Тоа е патување на фитнес, упорност и никогаш не откажување. Таму е да не потсети дека одиме по нашите цели и никогаш не гледаме назад.

Грижете се за облеката и за нашата планета:

  • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
  • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
  • Не користете омекнувач
  • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Величина

L, XL, XXL

Main Menu