515 Lift Hero Sports Mini Top – Safari

1,190 ден

 • цврст спортски дизајн
 • еластичен и флексибилен материјал
 • двојно шиење напред
 • оригинален дизајн на грбот
 • еластични ленти
 • иконата NEBBIA бенд со мали силиконски „N“ од внатрешната страна
 • материјал : 80% ПОЛИАМИД, 20% ЕЛАСТАН
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Спортски градник за незапирливите љубители на спортот. Материјалот е флексибилен и прилагодлив, со што се чувствувате удобно за време на секој тренинг. Секогаш присутната гумена лента NEBBIA го задржува горниот дел на место, дури и за време на напорно кардио. Брендираната лента, заедно со малите силиконски „N“ логоа од внатрешната страна, го комплетираат целокупниот изглед и го прават мини топот лесно да се комбинира со други хеланки или шорцеви. Мазната предна страна со едноставно деколте е избалансирана со внимателни детали на задната страна, што го прави оригинално парче. Ремените се еластични за да не притискаат во вашата кожа.

Грижете се за облеката и за нашата планета:

 • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂
 •    

Дополнителни информации

Големина

L, S, М

Main Menu

515 Lift Hero Sports Mini Top - Safari