574 Be Your Own HERO 7/8 Length leggings – Rainbow

2,190 ден

На залиха

 • Оригинален батик дизајн
 • Висок струк
 • ⅞ Должина до колена
 • Scrunch Butt Effect
 • Мек материјал кој дише
 • Својства на брзо сушење
 • Функционален материјал што ја отстранува потта
 • Флексибилен и отпорен на абразија
 • Материјал: 75% рециклиран полиестер, 25% ликра
Категории: ,

Овие хеланки беа дизајнирани за вистинска хероина како тебе. За некој кој се гордее со тоа што е и кој не се плаши да го покаже тоа. Прифатете ја вашата уникатност со овој оригинален батик дизајн, карактеристики ориентирани кон перформанси и функционални детали – совршена комбинација за 100% перформанси!

Сите сме различни. Страста за фитнес е таа што не обединува.

Овие хеланки ќе ги истакнат вашите облини благодарение на вклопувањето со висок струк и функционалните паметни шевови. Благодарение на сите овие детали, хеланките ќе останат цврсто на своето место без никакво тркалање или непријатност. Дозволете материјалот да ги обликува вашите бутови и стомак и да доживеете максимална самодоверба за време на сквотови или скокови. Должината до колена ги прави практични, а вашиот тренинг полесен.

Грижете се за облеката и за нашата планета:

 • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Величина

S, M

Main Menu

574 Be Your Own HERO 7/8 Length leggings - Rainbow