Classic T-Shirt – Beige

1,590 ден

  • Традиционално лого
  • Regular fit
  • 100% памук
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Класичната маичка Gorilla Wear е совршена за секоја пригода. Без разлика дали сакате да одите во теретана или само сакате да им покажете на сите дека сте член на #TeamGorillaWear. Со традиционалното лого на предната страна можете да го направите било кое од нив. Достапни се во повеќе бои, така што секогаш постои боја што најмногу ви одговара.

Материјал: 100% памук.

Дополнителни информации

Големина

L, XL, XXL, М

Main Menu