Classic Tank Top – White

1,190 ден

На залиха

Категории: ,

Оваа маица по прерамки е инспирирана од оригиналниот “Classic Tank Top” стил. Со оваа класична танк топ маичка не можете да погрешите. Gorilla Wear логото е испишано од предната страна на маицата.Ако сакате да пробате нешто ново, ова е дефинитивно маичка за вас.

За Gorilla Wear

Уште од осумдесетите години од минатиот век Gorilla Wear е легендарен Американски фитнес и бодибилдинг бренд ширум светот. Секој стил на облека е дизајниран за потребата и барањата на атлетите насекаде низ светот. Уникатни, секогаш точни во големина, издржливи, ке ви го дадат уникатниот и автентичен изглед кој го заслужувате.

  • Боја: Бела
  • Состав: 100% памук

Main Menu

Classic Tank Top - White