Cleveland Track Pants - Black - NoLimit.mk

Cleveland Track Pants – Black

1,672 ден2,090 ден (-20%)

На залиха

  • Боја: Црна
  • Состав: 72% полиестер,28% спандекс

Секогаш ќе има типични парчиња што ќе ги најдете само во Gorilla Wear. Оваа тренерка од полиестер за жени е една од оние што не би ги пронашле на друго место. Направена од 72% висок квалитетен, издржлив полиестер.Оваа тренерка ќе биде вашиот нов “partner in crime” кога одите во теретана. Обезбедува целосна слобода на движење заради можноста за истегнување и флексибилност (28% Spandex), но истовремено ви помага да го одржувате телото покриено.Лесни за комбинирање.

Суптилно брендирана со оригиналното Gorilla Wear лого. Лесен и тенок материјал, кои одлично стои на секому. Затворени џебови од двете страни на панталоните за да складирате сè што треба да носите во текот на денот. Подготвени да ги направите Cleveland Track Pants вашето ново омилено парче активна облека?

Боја: Црна
Состав: 72% полиестер,28% спандекс

Main Menu

Cleveland Track Pants - Black

1,672 ден2,090 ден (-20%)

Додади во кошничка