Monroe Leggings – Black

2,390 ден

На залиха

  • 100% Squat-Proof
  • Растегливи ткаенини
  • Страничен џеб со патент
  • Ребрест појас
  • Мрежести делови

Monroe хеланките се тука да ве одржуваат ладни и фокусирани за време на тренинзите. Овие стилски хеланки имаат мрежести делови на дното за максимална вентилација. Ткаенините се убави и еластични, што ви овозможува да уживате во слободата на движење. Ребрестиот појас совршено се вклопува околу половината. Благодарение на џебот со патент од страната, можете да ги чувате вашите мали предмети безбедно со вас. Хеланките се завршени со неколку ребрести делови и логото на Gorilla Wear на колкот. Тие се тестирани и се 100% отпорни на чучњеви. Monroe хеланките можат да издржат секаков тренинг!

Материјал:73% полиестер, 27% еластин

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu