Nelson Hoodie – Black

2,190 ден

На залиха

  • Совршен за пред и после вежбање
  • Добри димензии
  • Суптилно брендирање
  • Со преден џеб
  • Обложена качулка
  • Опремен со врвка за влечење

Совршен дуксер, специјално направен за вас. Носете го овој дуксер за да го зголемите интензитетот на кардиото или да се загреете после тренингот. А што е со неформалните прилики? Gorilla Wear Nelson Hoodie е погодна за секоја ситуација. По темелно тестирање, Gorilla Wear излезе со дизајн кој ќе ви се допадне. Нормален крој кој  гарантира дека оваа дуксерка се вклопува добро на секој дел од вашето тело.

Боја: Црна
Материјал : 80% памук, 20% полиестер

 

Main Menu

Nelson Hoodie - Black