Saint Thomas Sweatshirt – Mixed Gray

1,490 ден

Нема на залиха

  • Боја: Сива
  • Состав: 80% полиестер, 20% памук
Категории: ,

Saint Thomas Sweatshirt – Mixed Gray

The Saint Thomas блузонот е нов во нашата колекција. Удобен, модерен и пригоден за секаква прилика. Со нашето ново лого на двете страни.Време е да им покажете на луѓето дека сте член на семејството Gorilla Wear.

Боја: Сива
Состав: 80% полиестер, 20% памук

Main Menu

Saint Thomas Sweatshirt - Mixed Gray

1,490 ден