578 Smart Zip Front Sports Bra – Black

2,090 ден

На залиха

 • Цврсти и потпорни ремени
 • Спортски дизајн
 • Преден отвор со метален патент
 • Двојно шиење за максимална сигурност
 • Функционален материјал што ја отстранува потта
 • Својства на брзо сушење
 • Флексибилен и отпорен на триење
 • Материјал: 80% полиамид, 20% еластин
Категории: ,

Исклучително парче за вашата нова облека во теретана – тоа е спортски градник и мини-топ во едно! Направено за жени се соочуваат со предизвици со внатрешна сила и решителност. Се чини дека живеете обичен живот, но сепак сте хероина која дава неверојатни перформанси во сè што прави.

Сите сме различни. Страста за фитнес е таа што не обединува.

Овој паметен спортски градник со оригинален преден патент е парче кое е убаво и во исто време функционално. Цврстите ремени и гумената лента NEBBIA со технологија Stay-in-place нудат максимална поддршка дури и за поголеми гради. Материјалот има многу корисни технички својства како што се флексибилност, способност да ја исфрли потта и влагата и брзо да се исуши. Софистицираните двојни шевови, земјените бои и издржливиот материјал го прават навистина модерно и функционално парче што ќе ви помогне да го засилите вашиот херој и да останете фокусирани на вашите цели!

Грижете се за облеката и за нашата планета:

 • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Величина

S, M

Main Menu

578 Smart Zip Front Sports Bra - Black