820 Honey Bunny Leggings – Black

3,190 ден

На залиха

 • Цврст материјал за компресија
 • Софистицирани резови на бутовите
 • Висок струк
 • Scrunch задник ефект
 • Тенка гума на половината за да се обезбеди стабилност
 • Иконски NEBBIA ленти во единствена златна боја
 • Вистинската количина на сексапил 🙂
 • Материјал: 79% ПОЛИАМИД, 21% ЕЛАСТАН
Категории: ,

Во NEBBIA веруваме дека да се биде фит е неверојатно секси. Колекцијата Honey Bunny е создадена за секогаш да ве натера да се чувствувате така. Погодете што не инспирираше?

Новите хеланки со висок струк се посекси и поженствени од сите други хеланки што ги имате во вашиот плакар. Софистицираниот дизајн со интригантни исечоци е усовршен со комбинација на црно и златно. Уживајте во хардкор тренингот, блескајте на улиците или покажете што имате на подиумот за танцување! Каде ќе ги носите зависи од вас!

Предноста на хеланките Honey Bunny е материјалот кој е подебел и покомпресивен, ги покрива сите несовршености и обезбедува соодветна потпора. Има и ефект на скрранч задник за да се нагласи обликот на задникот и цврста лента на бутовите за да се нагласат женските облини. Почестете се со допир на зачинета мистерија, бидете женствени и незаборавни.

П.С.: Лентите за прв пат се во нова боја – златна – која додава шмек на луксуз и уникатност на колекцијата.

Грижете се за облеката и за нашата планета:

 • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

 

Дополнителни информации

Величина

S, M

Main Menu

820 Honey Bunny Leggings - Black