829 Gold Mesh Leggings – Black

3,090 ден

На залиха

 • Фитинг на висок струк
 • Мрежа што ја отстранува потта од средината на бутовите до колената
 • Обликувани шевови за истакнување на вашиот тенок струк
 • Scrunch ефект за обликување на задник
 • Гума за половината за да се задржат хеланките на место
 • Иконски златни NEBBIA ленти кои оптички ги продолжуваат вашите нозе
 • Висококвалитетен материјал за компресија
 • материјал: 79% ПОЛИАМИД, 21% ЕЛАСТАН + мрежа: 92% ПОЛИАМИД, 8% ЕЛАСТАН
Категории: ,

Модерен изглед. Интензивно вклопување. Овие неверојатни хеланки со висок струк се дизајнирани со воздушеста мрежа што ја отстранува потта која оди од средината на бутовите сè до вашите глуждови. Оваа комбинација на материјали ќе ви ги даде најдобрите можни резултати за вашето фитнес патување. Обоено во луксузно златно и црно, ова блескаво парче ќе ве натера да го почувствувате секое движење во теретана поинтензивно од кога било досега.

Материјалот е подебел и обезбедува совршена поддршка благодарение на неговите технички и компресивни квалитети кои ќе ги покријат сите несовршености, ќе ги обликуваат вашите облини и ќе го забрзаат закрепнувањето после тренинг. Не само тоа, со сите овие детали тој е погоден за сите видови тренинзи, од кардио до HIIT. Исто така, ќе бидете возбудени кога ќе дознаете дека има ефект на скрранч задник за да се нагласи обликот на вашиот задник и иконите NEBBIA ленти на страните за да се истакнат женските облини и да се обликуваат вашите бутови.

Интензивна посветеност. Интензивен тренинг. Интензивно црно. Интензивно вклопување. Одбијте да ставите што било освен 100%.

*Производите од колекцијата INTENSE се направени од компресивен материјал. Ако не сте сигурни за големината, одете на поголема.

Грижете се за облеката и за нашата планета:

 • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Големина

S, M, L

Main Menu

829 Gold Mesh Leggings - Black