830 Gold Mesh Mini Top

1,690 ден

 • Цврст спортски дизајн
 • Двоен шев на предната страна
 • Пошироки еластични ремени
 • Ластик за совршена потпора за градник
 • Оригинален дизајн на грб со воздушна мрежа во задниот дел
 • Совршена комбинација на материјали
 • Цврст и еластичен материјал
 • Минималистичкото лого во задниот дел на гумата
 • Уникатно златно печатење на логото на NEBBIA
 • материјал: 79% ПОЛИАМИД, 21% ЕЛАСТАН + мрежа: 92% ПОЛИАМИД 8% ЕЛАСТАН
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Спортски дизајн со интригантна комбинација на материјали. Блескав со допир на луксуз, но сепак идеален за интензивен тренинг. Новиот топ е ултимативното парче за вашиот фитнес плакар што ќе ве натера да тренирате сè понапорно и понапорно секој пат кога ќе го носите.

Мини горниот дел е детален со софистициран крој и уникатен отпечаток на логото на NEBBIA во неверојатно злато. Оригиналниот дизајн на грбот е направен со воздушна мрежа што ја отстранува потта, за да можете целосно да се фокусирате на тренингот и да се испотите без никакви грижи. Материјалот е подебел и обезбедува побрзо обновување и одлична поддршка, благодарение на неговите технички и компресивни квалитети. Не само тоа, со сите овие детали тој е погоден за сите видови тренинзи, од кардио до HIIT.

Интензивна посветеност. Интензивен тренинг. Интензивно црно. Интензивно вклопување. Одбијте да ставите што било освен 100%.

*Производите од колекцијата INTENSE се направени од компресивен материјал. Ако не сте сигурни за големината, одете на поголема.

Грижете се за облеката и за нашата планета:

 • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu