Amix Carnilean 480ml lqd.

1,690 ден

На залиха

CarniLean™ e спортски суплемент со максимална ефективност кој придонесува за губење на телесните масти во најкраток можен рок. Моќна комбинација од состојќи со стимулирачки, диуретски, енергетски и термогеничен ефект.

CarniLean™ e спортски суплемент со максимална ефективност кој придонесува за губење на телесните масти во најкраток можен рок. Моќна комбинација од состојќи со стимулирачки, диуретски, енергетски и термогеничен ефект. Содржи Л-карнитин, кој помага во транспортот на масни киселини во митохондријата каде се конвертираат во брзо пристапна енергија, Аргинин кој предизвикува проширување на крвните садови, го оптимизира протокот на крв во виталните органи, а исто така помага и во процесот на топење на масти, кофеин кој го одржува телото и мозокот активен, при што го намалува заморот, содржи Гуарана, HCA (гарсинија камбоџа), Л-цитрулин, BioPerine, Женшен, Синефрин и витамин Б6.

Препорачана употреба:

Земете 25мл (2 супени лажици) 20-30 минути пред физичка активност.

 

 

Main Menu

Amix Carnilean 480ml lqd.