Atlanta Shorts – Black/Gray

1,790 ден

  • Regular fit
  • Полиестер што дише
  • Џебови со патент
  • Внатрешни врвки
  • Еластичен појас
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Шорцевите Атланта ќе ве оладат за време на интензивните тренинзи. Тие се со regular fit и се направени од полиестер што дише. Овие шорцеви изгледаат кул благодарение на многуте логоа на Gorilla Wear и ригите на страните. Еластичниот појас додава на привлечниот изглед. Врвките од внатрешната страна ви овозможуваат да го затегнете или олабавите појасот. Можете безбедно да ги чувате вашите работи во страничните џебови со патент.

Материјал: 100% полиестер

Дополнителни информации

Големина

L/XL, S/M, XXL/XXXL

Main Menu