Hayden Compression Long Sleeve – Black/Gray

1,590 ден

Нема на залиха

The Gorilla Wear Hayden Long Sleeve компресирачка маица е со потесен крој кој овозможува да се чувствувате самоуверено и пријатно за време на вашиот тренинг. Лесен,растелив и пријатен материјал кој не поти, со интересна провидна мрежа на грбот која нуди комфорт и овозможува одржување нормална телесна температура. Време е да им покажете на луѓето дека сте член на семејството Gorilla Wear.

Hayden Compression Long Sleeve – Black/Gray

The Gorilla Wear Hayden Long Sleeve компресирачка маица е со потесен крој кој овозможува да се чувствувате самоуверено и пријатно за време на вашиот тренинг. Лесен,растелив и пријатен материјал кој не поти, со интересна провидна мрежа на грбот која нуди комфорт и овозможува одржување нормална телесна температура. Време е да им покажете на луѓето дека сте член на семејството Gorilla Wear.

Боја: Црна/Сива
Состав: 87% најлон, 13% спандекс

Main Menu

Hayden Compression Long Sleeve - Black/Gray

1,590 ден