Meta Sports Bra - Burgundy Red - NoLimit.mk

Meta Sports Bra – Burgundy Red

1,390 ден

На залиха

  • Вкрстени прерамки
  • Супер мека ткаенина одвнатре
  • Суптилно брендирање

Благодарение на еластинот,Meta спортскиот градник е погоден за секој што сака да се спортува. Дизајнот со вкрстени прерамки го прави Meta спортскиот градник ваш нов најдобар спортски другар. Сè на што треба да се фокусирате е спортот! Стилски совет: Комбинирајте го Мета спортскиот градник со Кејси хеланките. Овие хеланки имаат ефект на кревање, што му даваат дополнителна убавина на вашиот изглед.

За Gorilla Wear

Уште од осумдесетите години од минатиот век Gorilla Wear е легендарен Американски фитнес и бодибилдинг бренд ширум светот. Секој стил на облека е дизајниран за потребата и барањата на атлетите насекаде низ светот. Уникатни, секогаш точни во големина, издржливи, ке ви го дадат уникатниот и автентичен изглед кој го заслужувате.

Боја: Темно розева
Состав: 85% полиестер,15% еластин

Main Menu

Meta Sports Bra - Burgundy Red