Servivita Zero Calorie Sauces – 24 flavours

300 ден

Clear
SKU: N/A Катеорија:

Ви претставуваме избор на сосови формулирани за секој вид храна, од риба до месо, салата или тестенини, вклучително и десерти. Изберете го сосот што најмногу ви се допаѓа. Нашите сосови се БЕЗ ЛАКТОЗА, БЕЗ ГЛУТЕН и НЕ ГМО. Одлично за целијаки, дијабетичари и лица кои не поднесуваат лактоза (освен вкус на палачинки).

Додадете вкус на вашите здрави оброци!

*Помалку од 1 kcal по порција.

Дополнителни информации

Вкус

Tomato Basil, Barbecue, Spicy Barbecue, Ketchup, Mayo, Curry, Honey Mustard, Caesar, Cocktail, Garlic Herbs, Spicy Chili, Balsamic, Bolognese, White Chocolate, Chocolate, Chocolate Orange, Chocolate Hazelnut, Vanilla, Blueberry, Strawberry, Cookies, Pancakes

Main Menu

Servivita Zero Calorie Sauces - 24 flavours